Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Používateľov profilový obrázok
By Tom23
#30322
Dobrý deň borci vypadol mi zdroj.
Aktívne sa venujem silovému trojboju a teraz 27.9.ma čaká svet v Česku. Bol by som rad ak mi poradíte nejaký zdroj za každú odpoveď veľmi pekne ďakujem. Neviem si radi. Naposledy som mal kúru min. Rok.

Reklama

Reklama

Používateľov profilový obrázok
By Roidblizz
#30323
PM

- hilma biocare
- lékárna
Naposledy upravil/-a Roidblizz v 02. Júl 2024, 22:02, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
By garonko
#30354
Ponúkam novú značku roids Bull ( vialky 10 ml ) len oleje pre väčší záujem ma kontaktuj na mail:

coprestuta@proton.me :a2 :a2
Používateľov profilový obrázok
By Jackpot777
#30357
Vrelo odporucam Roidblizz ... najlepsie ceny Hilmi v Ceskoslovensku, velmi bezpecna komunikacia aj cely proces, skusil som na skusku a na 1000% sa vratim naspat! Pre mna je to obrovska pozitivna zmena po tom ako som fungoval doteraz!
Používateľov profilový obrázok
By garonko
#30585
PharmaGroup
Raw Pharma
Military Pharma
Omega Meds
Imperia Laboratories
Sopharma
RH - Pfizer, Lilly, Norditropin, Alley, Cipla

coprestuta@proton.me
Používateľov profilový obrázok
By Bokso
#30702
Chlapi kto hľadá kvalitný zdroj, z vlastnej skúsenosti vrelo odporúčam :

Roidblizz@proton.me

Široká škála tovaru, ozaj dobre ceny vrátane poštovného, rýchla odozva, expresné doručenie.
Za mňa TOP :a43 . Mal som pár zdrojov predtým, ale môžem povedať, že s takýmto dokonalým prístupom a expresným vybavením som sa ešte nestretol :a33 .
Nebudete ľutovať
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]