FAQ
ON-LINE RÁDIO  •  LIVE CHAT •  FOTOGALÉRIA  •  VIDEOGALÉRIA •  OSOBNÍ TRÉNERI e-shop

Aktuálny čas je Pon Feb 21, 2011 9:01 am

Aktuálne nový užívatel

Zo stránky nový užívatel » Fórum : nový užívatel

Zalozte si svoju temu a v kratkosti sa nam predstavte,ako dlho cvicite,ake su vase miery,maximalky a pod...

monster man

volam sa peter cecho cvicim 15 rokou venujem sa osobnemu trenerstvu v prievidzi a okoli venujem sa sutaznej kulturistike uz 5 rokou moje najvacsie sutazne uspechy su 4 miesto na majstrovstvach slovenska 2008 a tymto ponukam skusenosti aj vam aby vam pomohly v dalsom vasom napredovani!

tu je jedna moja fotka :a10



najdete ma aj na facebooku ...
Prečítajte si viac : monster man | Zobrazenia : 112 | Odpovede : 12


joker28

Čaute, volám sa Jano..cvičím cca 4 roky.. dúfam, že ma prijmete medzi seba :D
Prečítajte si viac : joker28 | Zobrazenia : 97 | Odpovede : 9


Nováčik v posilňovni - potrebuje poradiť

Zdravím. Volám sa Mišo a som z Partizánskeho, to je kúsok od Prievidze. Chcel by som sa spýtať, napriek tomu že viem, že je neveľmi možné pomáhať niekomu adekvátne bez priameho kontaktu, pokúsim sa aspoň vám osvetliť svoj momentálny tréningový program. Taktiež by som bol rád keby som dostal radu ohľadne toho aké cviky by som mal cvičiť, a poprípade aj aké množstvo a frekvenciu.

Začal som cvičiť kvôli zvýšeniu telesnej hmotnosti, celkove lepšej stavbe ...
Prečítajte si viac : Nováčik v posilňovni - potrebuje poradiť | Zobrazenia : 130 | Odpovede : 7


Patrick - pomoc

Ahoj ...

Potrebujem trošku pomôcť .. mám 178cm a vážim 60kg a mám 16 rokov .. cvičím už pol roka a neviem pribrať na váhe , môžem jesť hoci čo a hoci kedy, ale nedokážem pribrať. Chcem sa spýtať či mi viete odporučiť nejaký prípravok na pribratie a a zároveň na zväčšenie objemu svalov. Alebo nejak poradiť , čo by som mal robiť. ďakujem za odpoveď ...
Prečítajte si viac : Patrick - pomoc | Zobrazenia : 103 | Odpovede : 11


dct-pack

no takze bivam v Leviciach chodim do Banskej Bystrici do skoly ... mám 16 rokov asi 177cm a 77kíl
cvicim v podstate 1rok s pauzami a 2-3krát do týždna .. maximálku na bench mám 120kg (1opakovanie) mŕtvolu nerobim na maximalku jednoducho si cvicim :D s 80-90 kilami... á drepy nerobim :D
Prečítajte si viac : dct-pack | Zobrazenia : 48 | Odpovede : 6


wiktor00

:a8 zdravím volám sa Viktor mám 16 rokov a posilňovaniu sa venujem dlhšie ale aktívne a podctivo len teraz nejaké 4 mesiace a tak isto ako každý iný baví ma to lebo vidím výsledky a viem že necvičím zbytočne....:D
Prečítajte si viac : wiktor00 | Zobrazenia : 52 | Odpovede : 6


motaba

zdravim,... mam 26 r , relativne stary uz veru :a16
budem mat snahu moderovat toto forum v nasledujucom takze: :a198

orientujem sa hlavne v otazkach problematiky suplementacie, doplkov, stravy a anabolickych steroidov

takze akekolvek otazky, sem snimi :a35
Prečítajte si viac : motaba | Zobrazenia : 142 | Odpovede : 18


Chcem začať cvičiť

Čaute všetci.
Volám sa Marek mám 16 rokov som približne 190 cm vysoký a mám váhu cca od 65kg do 70kg.

Chcel by som sa spýtať ako začať čo robiť, ako sa stravovať a podobné veci... a hlavne by som chcel nejak vyzerať.

Ďakujem všetkým za skorú odpoveď
Spozdravom Marek
Prečítajte si viac : Chcem začať cvičiť | Zobrazenia : 96 | Odpovede : 5


Marek Radošovský

Caute vsetci,
konecne som si nasiel cas a idem sa s vami podelit o nejake tie uzitocne informacie, dufam ze vam nieco z toho pomoze. Mozno ma niekto pozna, mozno nie. Cvicim od leta roku 1996, sutazil som uz ako dorastenec, jeden rok ako junior, potom bola par rokov pauza a znova som sa vratil k sutazeniu v roku 2006, to bolo v naturalnej kulturistike, no a tento rok som bol druhy krat ucastnik majstrovstiev ...
Prečítajte si viac : Marek Radošovský | Zobrazenia : 113 | Odpovede : 9


Whoo

Nazdar vsetci. Takze na zaciatok, zacal som cvicit nedavno (2 mesiace cca) takze sa tu budem skor vypytovat ako odpovedat :) cvicit som zacal hlavne kvoli tomu ze doteraz mi rastol iba jeden sval, a to ten "pivny" :a24 , ale cvicim z vlastnej iniciativy tak dufam ze neprestanem. zatial nemam ziadne osobne rekordy a vahy ktore zdviham su zatial slabe. Neskor sa snad zlepsim ked ...
Prečítajte si viac : Whoo | Zobrazenia : 39 | Odpovede : 6


 

Štatistiky

Celkom 8781 príspevkov • Celkom 962 tém • Celkovo 763 užívateľov

  • Zaujímavé odkazy | súvisiace s kulturistikou a fitness
Silový trojboj Holohlavy •  Powerlifting Teškovice •  Power Lifting Giraltovce •  Arspiman Club •  Fitness, Kulturistika, K2 Indoor Walking pro ženy •  StrongWeb •  Marek Borovský • 



  • ostatné odkazy
optimalizace PageRank.cz  •  php, phpBB a iné služby  •  Online hry help.sk  •  Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ  •  Katalog odkazů a firem TopLink  •  Zdraví a sport  •  Contraco.cz - katalog stránek  •  YYY.sk - katalog  •  Český katalog stránek  •  CZIN.eu  •  kulturistika  •  Zpětné odkazy  •  katalog TopLinks.cz

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Slovenský preklad.
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y