Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od radom
#7644
Caute vsetci,
konecne som si nasiel cas a idem sa s vami podelit o nejake tie uzitocne informacie, dufam ze vam nieco z toho pomoze. Mozno ma niekto pozna, mozno nie. Cvicim od leta roku 1996, sutazil som uz ako dorastenec, jeden rok ako junior, potom bola par rokov pauza a znova som sa vratil k sutazeniu v roku 2006, to bolo v naturalnej kulturistike, no a tento rok som bol druhy krat ucastnik majstrovstiev SR v klasickej kulturistike kde som ziskal zlato v kat. muzi do 180 cm. Sutazim za oddiel Fortuna Trnava, inak mam 27 rokov a momentalne som v priprave na jarnu sezonu, konkretne majstrovstva SR, ktore by mali byt opat v Bratislave a zasa pojdem do klasiky.
Na sutazi som mal 80 kg, teraz je to nejakych 97 a este par kg chcem pridat kym to zacnem davat dolu.
Po sutazi som mal par tyzdnov lahky trening, potom asi mesiac odpocinok a asi v polke jula som zacal zasa trenovat. Najprv to bol trening KORTE, s ktorym uz mam dobre skusenosti a ktory si trosku upravujem posvojom. Za nejake dva mesiace som nabral desat kil :-). Teraz robim klasicky kulturisticky trening, trosku viac sa zameriavam na ramena a ruky, lebo si myslim ze v tom mam slabiny.
Myslim ze to by na uvod aj stacilo o mne. Prihodim sem aj nejake foto na ukazku :-)
_MIS1547.JPG
_MIS1547.JPG (85.95 KiB) 2829 zobrazení
Prílohy
_MIS1556.JPG
_MIS1556.JPG (106.56 KiB) 2829 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7645
srdecne ta tu vitam :a25

verim ze nami dohodnuta spolupraca nam vyjde a budes velkým prinosom hlavne pre menej skusených uzivatelov . ako ste si mozno mali moznost vsimnut , tento uzivatel ma fialový nick , co znamena ze bude vystupovt ako odborný poradca . hlavnou ulohou tejto skupiny uzivatelov bude co najkvalitnejsie poradit a pomoct v ich problemoch , kedze vsetci uzivatelia v tejto skupine su ostrielani borci , ktorí maju sutazne ako aj trenerske skusenosti . su tu hlavne pre vas , aby ste dostali kvalifikovane odpovede a rady a podelil sa s vami o svoje skusenosti :a25

predbezne mame s týmto uzivatelom dohodnutu urciítu formu spoluprace prinosnu pre vsetkých , hlavne menej skusených uzivatelov , ale zatial si to necham ako prekvapenie , nakolko je to iba v plane , nechcem nic zakriknut :a25


:a197
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7656
:a196
na tych fotkach mas velmi dobru formu mohol by si este nejake pridat ak by to bolo mozne a dufam ze na tomto fore zotrvas :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7658
aNs_ napísal::a196
na tych fotkach mas velmi dobru formu mohol by si este nejake pridat ak by to bolo mozne a dufam ze na tomto fore zotrvas :a6

urcite prida aj ine fotky do galerie , je to velmi dobrý borec ... :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7659
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal::a196
na tych fotkach mas velmi dobru formu mohol by si este nejake pridat ak by to bolo mozne a dufam ze na tomto fore zotrvas :a6

urcite prida aj ine fotky do galerie , je to velmi dobrý borec ... :a22
ved prave ze vidim ze ma co to zasebou a tak preto sa pytam na fotky :)
Od milankos512
#7662
weyyy ďalší borec ktorý má čo to za sebou to som rád že sem čím ďalej prichádza viac a viac profi kulturistov ...tak teda aj ja ťa vítam v tomto našom rodinnom prostredí bb-fóra dúfam že sa snami podelíš o svoje vzácne skúsenosti :a6 :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od radom
#7684
Dakujem vam vsetkym za privitanie :-), rad sa so vsetkymi podelim o svoje skusenosti a budem rad ak tym niekomu pomozem.
Co by som ja dal za to keby som vo svojich zaciatkoch mal moznost si niekde takto precitat nejake informacie ohladom cvicenia a stravovania. Tak este raz dakujem a v najblizsej dobe budu aj dalsie fotky a ine infosky :-)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7700
mello napísal:VITAJ

fotky sú parádne
vaskularita sa mi bohovsky páči :a34
ked sa nebudes furt stazovat , aj ty budes taký ... mozno :a11
Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]