Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo.evans
#30188
Zdravim,nejaka rysovacia kura pred letom?Poprosim poradte mi nejaku rysovaciu kuru,Ziadne naberanie.Spevnenie a rysovanie.Ake latky ako a aj pct.Nemusi byt vela latok a za vela penazi.Ale tak aby to clovek aj pocitil a prosim minimum vedlajsakov.Dakujem.
32 rokov,189 cm,105 kg
Strava samozrejmost,trening+cardio takisto
Ja rozmyslam TST+Oxan.Nejake rady a nazory?dakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Raziel
#30195
Ahojte :a6 . Planujem na marec + april nasadit clenbuterol + T3 na rysovacku. Clenbuterol vraj moze sposobovat gynekomastiu a kedze som uz bol operovany na gyno (nie kvoli AS, tie som nikdy nebral, proste smola od puberty), tak chcem vediet s cim to mam kombinovat, aby sa mi gynekomastia nevratila. Popripade viete mi poradit inu kuru na spalovanie? Planujem 5x do tyzdna posilku + kardio a kaloricky deficit samozrejme. Vdaka za rady.
Užívateľov profilový obrázok
Od garonko
#30204
Asi tak to je totalna hlupost neviem kto ti natlachal takéto kraviny ... úplne v klude aj do 120mg denne mozes ist ale rozdeľ dávky.
Len pozor na triašku z clenby budes
jak hrkálka 😀
Užívateľov profilový obrázok
Od Raziel
#30206
Slovan1945 napísal:
21 Feb 2024, 17:43
Gynekomastiu z Clenbuterolu v živote nedostaneš...
Vdaka za radu. Vies, kedze ja som uz platil za operaciu gynekomastie, tak mam predsalen obavy :-D
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]