Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.

Reklama

Reklama

#7734
lol pises to ako keby som sypal rastak s AS a vsetkym ostatnym dokopy :a9 pre boha je to len doplnok stravy a pomoze ti to na zaciatkoch aj v tom ze rychlejsie vidis vysledky. a pomaha to aj v regeneracii a pri zraneniach takze nemel.
#7735
johnw napísal:no ide to hore, cize mozem skonbinovat ten protein a kreatin? A daky konkretny produkt mi odporucite, aby mal co najmenej tukov? dikes :a43
je to na tebe všimol som si že máš 19 takže myslím že by to nemalo nejak vadiť ked dáš kreatín už po pol roku či ako si písal že cvičiš ..pri proteíne sa chyba ani neád vlastne spraviť lebo už väčšina firiem avyužíva kvalitné spracovanie bielkovín čiže v tom by som problém nevidel skorej už bude len záležať na rozpustnosti chuti a v neposlednom rade aj na cene ...ja som veľa proteínov ešte nevyskúšal ale z vlastnej skusenosti by som ti poradil proteín od Dymatize Elite Whey Protein Isolate ...alebo ak chceš aby mal čo najmenej tukov tak Dymatize ISO 100 ale samozrejme je drahší ...akurát dnes som si objednával napríklad od firmy VPX Syngex a ten mal prednedávnom kamarát a pochvaloval si ho tak myslím že aj tento by bol fajn aj ked ohsahuje nejaké tie tuky ..a s kreatínov som bol veľmi spokojný s CEE od Vitalmax ..alebo klasiku monohydrát od BioTech USA
#7736
whoo napísal:lol pises to ako keby som sypal rastak s AS a vsetkym ostatnym dokopy :a9 pre boha je to len doplnok stravy a pomoze ti to na zaciatkoch aj v tom ze rychlejsie vidis vysledky. a pomaha to aj v regeneracii a pri zraneniach takze nemel.
ja nepisem ze si to objednat nemoze necitaj pomedzi riadky smajdalf ... protein nikomu neuskodil viem ze je to len bielkovina a creatin tiez hadam nikoho nezabil iba som napisal to ze nieje nevyhnutne po pol roku cvicenia uz brat doplnky ... ostanme ze strava je prvorada a doplnok je doplnok ...
#7737
milankos512 napísal:
johnw napísal:no ide to hore, cize mozem skonbinovat ten protein a kreatin? A daky konkretny produkt mi odporucite, aby mal co najmenej tukov? dikes :a43
je to na tebe všimol som si že máš 19 takže myslím že by to nemalo nejak vadiť ked dáš kreatín už po pol roku či ako si písal že cvičiš ..pri proteíne sa chyba ani neád vlastne spraviť lebo už väčšina firiem avyužíva kvalitné spracovanie bielkovín čiže v tom by som problém nevidel skorej už bude len záležať na rozpustnosti chuti a v neposlednom rade aj na cene ...ja som veľa proteínov ešte nevyskúšal ale z vlastnej skusenosti by som ti poradil proteín od Dymatize Elite Whey Protein Isolate ...alebo ak chceš aby mal čo najmenej tukov tak Dymatize ISO 100 ale samozrejme je drahší ...akurát dnes som si objednával napríklad od firmy VPX Syngex a ten mal prednedávnom kamarát a pochvaloval si ho tak myslím že aj tento by bol fajn aj ked ohsahuje nejaké tie tuky ..a s kreatínov som bol veľmi spokojný s CEE od Vitalmax ..alebo klasiku monohydrát od BioTech USA

dakujem za radu, chcem si objednat protein VPX Syngex 100% Whey Protein ten tiez nema vela tukov len 5 %, a kretain ten co si spominal Vitalmax CEE :a10
som zvedavy :a10
#7763
chlapi mali ste niekedy alergicke reakcie na suplementy? ja neviem ci som si nieco nevypestoval lebo kicham a mam nadchu uz 3-4 dni a neviem z coho :a19 . v piatok som zacal hltat kreatin od Power factory (dovtedy som mal od Scitec) tak neviem ci to nemoze byt z toho.... mate niekto podobnu skusenost?
#9454
papagiorgo napísal:
Mrazo napísal: ja mam teraz od Aminostaru a davam to s BCAAckami
toto : http://www.fitpotreby.sk/product/kre-alkalynC2AE-145/ je ten kre-alkalyn čo máš ?
presne ten, kupil som ho v akcii 1+1 balenie zdarma a tak isto tie BCAAcka.. niekto tvrdi, ze vyrobky od Aminostaru su slabe, ale ked je raz napisane, ze jedna tableta obsahuje 750mg Kre-Alkalynu, ako aj u vacsiny inych vyrobkov, tak je to v podstate jedno alebo sa mylim?
#9457
whoo napísal:no malo by to byt jedno. lenze je rozdiel ci je take mnoztvo aj v tabletke alebo len na letaku. Od aminostaru som nemal este nic tak nemozem povedatnic, ale uz tu boli vselijake firmy...
ano, na to som myslel, ze napisu si co chcu, ale zas take jednoduche to asi nie je, su kontrolovani, pretoze Kre-Alkalyn nie je ich patentovany vyrobok, je to registrovana ochranna znamka Bioceutikal a keby si tam vymyslali blbosti, tak by mu roboli zle meno a urcite by z toho boli nejake nasledky si myslim.. ci?
ja som ho kupil hlavne koli tomu, ze bol za vynikajucu cenu :a9 a este jedno som chcel dodat, davkujem podla navodu, jedna tableta rano nalacno a 2 pred treningom alebo posilkou, ziadne prehnane davkovanie, aj tak to clovek vys.re.. :a40
#9460
no ja neviem ako to je presne, mozno kazda firma vyraba inym sposobom ten kreatin/kre-alkalin a tym je aj ina ucinnost. ale jedno co viem, ze niektore firmy nech sa snazia ako chcu u profikov nezaboduju. napriklad scitec, videl si uz nejakeho profika ze by zral ich vyrobky? ja ani v reklame. takze nieco na tom asi bude ked sa hovori, ze ta alebo ona firma ma zle vyrobky... maju len pekne obaly co zabera na mladych cvicencov :) a takychto firiem je viac.
#9462
tak nieco na tom co si napisal bude pravda, ale zas aka firma si dovoli zaplatit profika, ktory akoze zerie ich vyrobky (ide len o reklamu, realita moze byt uplne ina)?? no len tie najvacsie americke atd.. a druha vec je to, ze na kazdeho ucinkuje rovnaky vyrobok inak, ja sa necham prekvapit, aky bude vysledok.

este som sa chcel spytat na prestavu, aku dlhu a po akom case uzivania si mam dat, vobec to nie je vyrobcom urcene, ale viem, ze ani klasicky kreatin sa neberie stale, robia sa prestavky..
#9473
Mrazo napísal:dva tyzdne prestavka alebo dva tyzdne brat a prestavka??? skuste byt niekto konkretnejsi, dik
kreatín môžeš brať tých 5 týždňov max. ... potom prestávka aspoň 1 mesiac ... ja osobne dávam kreatín len 2x do roka a s výsledkami som spokojný ...

a čo sa týka monohydrátov, tak takmer všetky sú rovnaké, akurát je tam rozdiel v čistote ...
#9475
Zemák napísal:
Mrazo napísal:dva tyzdne prestavka alebo dva tyzdne brat a prestavka??? skuste byt niekto konkretnejsi, dik
kreatín môžeš brať tých 5 týždňov max. ... potom prestávka aspoň 1 mesiac ... ja osobne dávam kreatín len 2x do roka a s výsledkami som spokojný ...

a čo sa týka monohydrátov, tak takmer všetky sú rovnaké, akurát je tam rozdiel v čistote ...
nemam monohydrat, ale Kre-Alkalyn, ale tam bude to uzivanie a prestavka asi obdobne, vsak?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]